Založ si blog

Útok kandidujúceho poslanca na moju osobu!

Nejaký niktoš z Humenného kandidujúci za OĽaNO, ktorého šéf je usvedčený z trestného činu, sa púšťa do špinenia mojej osoby na svoje FB stránke.
Takže toto je odkaz pre toho mládenca!

Keďže som vedel, že odp.d ako ty ma začne pred voľbami napádať, tak pre toto som si ponechal doklady o platbe za letáky a roznose letákov Slovenskou Poštou. Dokonca na Pošte aby Ti rozniesli letáky musíš predložiť OP. Ty to asi nepoznáš, lebo ty robíš všetko cez niekoho.
Bol by som rád ak by si humenčanom vysvetlil, ako si s kamošom v predvolebnom komunálnom ošiali sľúbil karanténu stanicu a útulok pre psov v jednom. Zneužili ste 40.000 eur daňových poplatníkov, no stanica ani po 14. januári 2020, kedy malo dôjsť k jej kolaudácii, nebola spustená do prevádzky. K prevádzke vedie zablatený prístup, takže bez gumákov sa tam nedostaneš a na stene nevisí žiadna oznamovacia tabuľa, žiadne informácie, žiadne kontaktné údaje a doba prevádzky, ale visí tam kamerový systém.

Tiež by som bol rád aby si ľudom vysvetlil, odkiaľ si pred komunálnymi voľbami nabral peniaze na tak masívnu reklamu v meste. Reklamu si mal na bilbordoch, vytrínach po celom meste plus letáky do schránok, tiež v celom meste. Keď si to ľudia zrátajú, tak si do toho vrazil tisícky eur.
Ja celý život pracujem, ale takúto sumu by som si nikdy nedovolil vyplatiť z rodinného rozpočtu.

Apropo, s ľuďmi sa stretávam častejšie ako si človek ako ty môže myslieť.

Ja len dúfam, že takého človeka v parlamentných voľbách z Humenného nepodporí nikto. Ešte si nezačal žiť a už si, ako som už spomenul, zneužil 40.000 eur.
Čo spravíš až budeš v parlamente?

Preto prosím občanov aby si v týchto parlamentných voľbách naozaj dali pozor, komu v skutočnosti dajú svoj hlas.

Ešte ťa upozorňujem, že útočíš na osobu, ktorá nie je v žiadnej politickej strane a nemá žiadne politické krytie. Taktiež som nezneužil žiadne finančné prostriedky a nelietam v žiadnom škandále!

Bohužiaľ o tebe sa to už povedať nedá. Na svoj vek si priskoro začal so špinavými praktikami!!!

Takže ako politik si len obyčajný „ODP.D“, ktorý v svojom úbohom živote vie iba klamať!!! Iné si sa do dnes nenaučil!!! A ja sa bojím, že toto je vlastne všetko čo si kedy dokázal.

Šudík ja Ťa voliť NEBUDEM a verím, že nikto nezakrúžkuje tvoje meno na kandidátnej listine. No dúfam, že ľudia ani takúto stranu nepodporia. Je to strana plná trápnych a smiešnych ľudí a nie skúsených odborníkov!

A Ty, ešte raz zdôrazňujem, v tejto strane predstavuješ iba „ODP.D“!!!

 

P.s.: Nezabúdajme, že tvoj ujo, ktorý ťa zamestnával dlží mestu na daní 5000 eur.

 

Prosím všetkých čitateľov aby prešli s čítaním na FB stránku, nakoľko doplňujúce informácie k tomuto pánovi sú v mnou publikovaných správach.

 

Útok kandidujúceho poslanca na moju osobu!Nejaký niktoš z Humenného kandidujúci za OĽaNO, ktorého šéf je usvedčený z…

Uverejnil používateľ Ľubomír Gergeľ Sobota 22. februára 2020

Výzva – Kiska na detektor lži.

17.02.2020

Vyzývam Kisku aby išiel na detektor lži, aby sa zistilo ako to bolo s jeho pozemkami a daňami. Detektor lži vytiahol pred voľbami v roku 2012 Matovič. Zároveň prosím všetkých mojich podporovateľov, aby túto výzvu zdieľali. Vopred Vám ďakujem priatelia. VÝZVA – KISKA NA DETEKTOR LŽI.Vyzývam Kisku aby išiel na detektor lži, aby sa zistilo ako to bolo s jeho [...]

Šokujúce odhalenie! ! !

12.02.2020

Ak strany PS/SPOLU v Humennom a okolí v parlamentných voľbách 2020, nezískajú 7 až 8 %-nu podporu, tak šéfov týchto strán stihne osud a budu s okamžitou platnosťou odvolaní zo svojich vedúcich pozícií!!! Takže Slavomír Novák (šéf SPOLU) na miesto zasadnutia na stoličku prednostu okresného úradu, na ktorú sa vo veľkom teší, čaká škaredá budúcnosť. Po [...]

Mivko Beblavý v Humennom 😂😂😂

28.01.2020

Mivko Beblavý v Humennom 😂😂😂 Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou a Mivko Beblavý spolu so svojim zbojnícko liberálnym zlepencom PS/SPOLU navštívili mesto Humenné. Táto zbojnícko liberálno zlepenecka družina zvolala svojich verných (babky proletárky 🤣🤣🤣 a pustili sa veru oni, do družnej a odbornej diskusie! V družnej a odbornej debate s občanmi mu asistoval [...]

hasič, požiar, austrália, kengura, klokan

Vlaňajšie počasie bolo Austrálii najhoršie prinajmenšom od roku 2000

30.03.2020 14:02

Extrémne suché lesy poskytovali podľa neho palivo pre dramatické obdobie požiarov.

Veronika Šumichrastová / Súd / Súdy /

Vyššia súdna úradníčka Šumichrastová zostáva definitívne vo väzbe

30.03.2020 13:28

Rozhodol o tom Krajský súd v Bratislave na neverejnom zasadnutí. Šumichrastová je v súvislosti s obvinením v drogovej kauze postavená mimo služby.

Covid-19 / vírus /

Slovensko má 22 nových prípadov nákazy, dovedna ich je už 336

30.03.2020 12:29, aktualizované: 14:17

Počet vyšetrených pacientov s negatívnym výsledkom za predchádzajúci deň bol 379, celkovo ich tak je 7 196.

Michal Truban

Truban povedie Progresívne Slovensko do volieb nového predsedu

30.03.2020 11:48

Tá sa má uskutočniť na sneme, ktorého termín pre súčasnú situáciu ohľadom šírenia koronavírusu nie je známy.

lubo343

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 77823x
Priemerná čítanosť článkov: 4578x

Autor blogu

Kategórie