Založ si blog

Útok kandidujúceho poslanca na moju osobu!

Nejaký niktoš z Humenného kandidujúci za OĽaNO, ktorého šéf je usvedčený z trestného činu, sa púšťa do špinenia mojej osoby na svoje FB stránke.
Takže toto je odkaz pre toho mládenca!

Keďže som vedel, že odp.d ako ty ma začne pred voľbami napádať, tak pre toto som si ponechal doklady o platbe za letáky a roznose letákov Slovenskou Poštou. Dokonca na Pošte aby Ti rozniesli letáky musíš predložiť OP. Ty to asi nepoznáš, lebo ty robíš všetko cez niekoho.
Bol by som rád ak by si humenčanom vysvetlil, ako si s kamošom v predvolebnom komunálnom ošiali sľúbil karanténu stanicu a útulok pre psov v jednom. Zneužili ste 40.000 eur daňových poplatníkov, no stanica ani po 14. januári 2020, kedy malo dôjsť k jej kolaudácii, nebola spustená do prevádzky. K prevádzke vedie zablatený prístup, takže bez gumákov sa tam nedostaneš a na stene nevisí žiadna oznamovacia tabuľa, žiadne informácie, žiadne kontaktné údaje a doba prevádzky, ale visí tam kamerový systém.

Tiež by som bol rád aby si ľudom vysvetlil, odkiaľ si pred komunálnymi voľbami nabral peniaze na tak masívnu reklamu v meste. Reklamu si mal na bilbordoch, vytrínach po celom meste plus letáky do schránok, tiež v celom meste. Keď si to ľudia zrátajú, tak si do toho vrazil tisícky eur.
Ja celý život pracujem, ale takúto sumu by som si nikdy nedovolil vyplatiť z rodinného rozpočtu.

Apropo, s ľuďmi sa stretávam častejšie ako si človek ako ty môže myslieť.

Ja len dúfam, že takého človeka v parlamentných voľbách z Humenného nepodporí nikto. Ešte si nezačal žiť a už si, ako som už spomenul, zneužil 40.000 eur.
Čo spravíš až budeš v parlamente?

Preto prosím občanov aby si v týchto parlamentných voľbách naozaj dali pozor, komu v skutočnosti dajú svoj hlas.

Ešte ťa upozorňujem, že útočíš na osobu, ktorá nie je v žiadnej politickej strane a nemá žiadne politické krytie. Taktiež som nezneužil žiadne finančné prostriedky a nelietam v žiadnom škandále!

Bohužiaľ o tebe sa to už povedať nedá. Na svoj vek si priskoro začal so špinavými praktikami!!!

Takže ako politik si len obyčajný „ODP.D“, ktorý v svojom úbohom živote vie iba klamať!!! Iné si sa do dnes nenaučil!!! A ja sa bojím, že toto je vlastne všetko čo si kedy dokázal.

Šudík ja Ťa voliť NEBUDEM a verím, že nikto nezakrúžkuje tvoje meno na kandidátnej listine. No dúfam, že ľudia ani takúto stranu nepodporia. Je to strana plná trápnych a smiešnych ľudí a nie skúsených odborníkov!

A Ty, ešte raz zdôrazňujem, v tejto strane predstavuješ iba „ODP.D“!!!

 

P.s.: Nezabúdajme, že tvoj ujo, ktorý ťa zamestnával dlží mestu na daní 5000 eur.

 

Prosím všetkých čitateľov aby prešli s čítaním na FB stránku, nakoľko doplňujúce informácie k tomuto pánovi sú v mnou publikovaných správach.

 

Útok kandidujúceho poslanca na moju osobu!Nejaký niktoš z Humenného kandidujúci za OĽaNO, ktorého šéf je usvedčený z…

Uverejnil používateľ Ľubomír Gergeľ Sobota 22. februára 2020

Pre tých, ktorí ma obviňujú, že šírim HOAX s testami na COVID-19!

02.10.2020

Včera som bol osobne tieto testy odfotiť v jednom športovom klube. Sú balené po 25 ks v krabici a jeden kus tohto testu stojí 16,90 eur. Tréner tieto testy zakúpil pre svojich zverencov, na základe odporúčania športového zväzu. Testy boli zakúpené v lekárni. Pred súťažou od klubu bol požadovaný negatívny test na daného športovca. Tréner svojim zverencom odoberal [...]

Prosím pomôžte!

01.10.2020

Žijeme v absurdnej dobe, v dobe kde si človek viac váži život psa alebo mačky. Na transparentných účtoch týchto občianskych združení mesačne končia tisícky eur. Sme zaslepený koronavírusom COVID-19 a nevidíme, že sú tu aj horšie choroby. Štát denne minie státisíce eur na zisťovanie pozitívnych ľudí na COVID-19, ale chorých ľudí na tento vírus nelieči. [...]

COVID-19 = Podvod! ! !

30.09.2020

Vedeli ste o tom, že v lekárni viete zakúpiť krvný test na koronavírus? Ja som to tiež nevedel, až do dnešného rána t.j. 30.09.2020. Zastavil som sa v lekárni, kde ako lekárnik pracuje môj známy. Potreboval som si zakúpiť nejaké medikamenty pre osobnú potrebu. Keďže v lekárni okrem nás dvoch nikto nebol tak sme sa rozprávali. Samozrejme sme začali témou COVID-19. Obaja [...]

Pápež František

Pápež František prvýkrát verejne podporil registrované partnerstvá homosexuálov

21.10.2020 20:20

V prospech registrovaných partnerstiev sa pritom vyslovil ako vôbec prvý pápež.

Juraj Blanár

Poslanci zvolili Blanára za podpredsedu parlamentu

21.10.2020 19:53

Blanára na tento post navrhol Smer, pozíciu si nárokoval na základe výsledkov parlamentných volieb po Pellegriniho odchode zo strany.

Jaroslav Naď

NATO zverejnilo výdavky spojencov na obranu v roku 2020, Slovensko minie 1,753 mld. dolárov

21.10.2020 18:44

Z pohľadu vojenských výdavkov na obyvateľa zaplatí každý občan Slovenska v roku 2020 na obranu 16 500 dolárov.

Hatice Cengizová

Snúbenica zavraždeného novinára Chášukdžího zažalovala korunného princa Saudskej Arábie

21.10.2020 18:13

Okrem korunného princa Muhammada bin Salmána sa trestné oznámenie vzťahuje aj na ďalších viac ako 20 osôb.