Založ si blog

Zámer stiahnutý! ?

Medzi prvými som informoval všetkých občanov nášho mesta Humenné a to už 22. mája 2019, že mesto sa snaží podpísať nevýhodnú zmluvu s firmami HES a Chemes.
Od tej chvíle som bol atakovaný a urážaný samotným primátorom mesta Meričkom, aj poslancami z jeho ZLEPENCA!.
Chvála Bohu, som ten boj nevzdával a po krátkom čase sa ku mne pripojilo niekoľko ďalších občanov nášho mesta a aj niekoľko poslancov z MsZ v Humennom.
Dňa 19. júna 2019 došlo k poslednému boju priamo na pôde MsÚ, v zasadačke bol nakoniec stiahnutý bod programu „Zámer mesta Humenné na prenájom energetických zariadení mesta Humenné spôsobom hodným osobitného zreteľa“.
Dôvod? Od začiatku som poukazoval na nedostatky v tomto zámere. Ten zámer skôr poukazoval, že tu ide len o jedno. Za každú cenu dostať potrubie mesta pod kontrolu firmy Chemes a.s.. Na zastupiteľstve riaditeľ Chemesu p. Chvostaľ povedal, že zníženie ceny tepla o 5% nemôžu podpísať ani garantovať. Pravé takto túto zmluvu obyvateľom mesta neustále predkladal primátor. Samotný arogantný a namyslený primátor, preto aby presadil podpísanie tejto zmluvy, si dovolil verejne pourážať a ponižovať svojich kritikov, hlavne mňa a kolegu Mira. Rád by som znova upozornil, že Meričko sa sám rád dáva do pozície odborníka na ekonomiku a marketing. Už som občania písal, že bol aj pri príprave prvej zmluvy, ktorá pre občanov dopadla katastrofálne. Keď sa zmluva podpisovala Kostilnikom, bol vedúci majetku a majetkové a právne oddelenie zmluvu pripravovalo. Bohužiaľ primátor nemá ani najmenšie znalosti o obchodovaní. Preto sa nevedel ako živnostník uživiť. Z cudzieho krv netečie… Alebo je dobrý podnikateľ a za tou nevýhodnou zmluvou bolo viac ako napísal a povedal nám o tom.
Tak či tak, takýto človek nie je hoden byť na pozícii primátora, nakoľko ak sa takéto prešľapy budú diať aj naďalej, tak mesto za jeho vládnutia bude úplne zdevastované a finančne zruinované. Skoro každý týždeň vyskakujú kauzy na ktoré poukazujem.

Ešte by som rád upozornil, že mesto v skutočnosti ovláda niekto úplne iný. Nikto si poriadne nevšimol, že primátor pri niektorých výrokoch predbehol napríklad UVO a dal skôr čísla o výške pokuty ako samotné UVO ukončilo šetrenie. Nie je zvláštne, že samotné zverejnenie pokuty pre p. Vaľovu prišlo deň pred zasadnutím zastupiteľstva, tak dôležitým pre jednu firmu? Mne to pripomína cielenú a organizovanú kampaň. To už posúďte sami.

Už vám začínajú zapadať kocky do skladačky???

Zámer stiahnutý!?Medzi prvými som informoval všetkých občanov nášho mesta Humenné a to už 22. mája 2019, že mesto sa…

Uverejnil používateľ Ľubomír Gergeľ Piatok 21. júna 2019

Boj proti pamätníku Jána Kuciaka a Martini Kušnírovej v Humennom!

10.09.2020

Vážení spoluobčania a občania mesta Humenné, znova sa Vám prihováram a ešte raz Vás chcem touto cestou poprosiť aby ste podporili naš boj proti pamätníku Jána Kuciaka a Martini Kušnírovej v Humennom! Chcem Vás upozorniť na to, ako naše mesto šliape po hodnotách svojich obyvateľov. My občania Humenného sme už pred rokom boli silno proti tomu aby v našom [...]

COVID-19 verzus Chrípka! !!

09.09.2020

Bol som so synom u krčného lekára v Humennom, nakoľko syna bolelo uško. Tento lekár je môj dlhoročný priateľ tak sme sa spoločne rozprávali nielen o podnikaní ale zabŕdli sme aj do témy koronavírus. Bol som prekvapený, že na COVID-19 ma úplne identický názor ako ja neodborník a laik. Očakával som, že bude oponovať mojím domnelím tvrdeniam a bude poukazovať na [...]

Ovláda mafia štát a hnutie OĽaNO? ? ?

28.08.2020

Dňa 26.08.2020 sa v Humennom konala beseda so zástupcami politickej strany OĽANO. Nechcem sa vyjadrovať k tomu akí šašovia, kinderkovia a gašparkovia prišli túto stranu zastupovať. Veď všetcí vieme, z čoho je táto strana poskladaná. Na tejto besede OĽANO vystúpili dvaja páni zo Sobraniec. Obaja voliči OĽANO. Jeden bol sklamaný ako netransparentným konaním sa dostal za [...]

Ján Ruolf, Marek Krajčí

Štátne hmotné rezervy v ére po Kičurovi. Krik a škandál

25.09.2020 06:00

Bývalá podpredsedníčka Správy štátnych hmotných rezerv obviňuje šéfa z nevyčistenia úradu od toxických ľudí či šikanovania, ten vyhlásil, že sa s ňou nedalo pracovať.

Virus Outbreak Washington

ONLINE: Česi majú 2 913 nakazených, obed vo Viedni len s adresou

25.09.2020 05:00, aktualizované: 06:55

Vo svete je 32 miliónov ľudí pozitívne testovaných na koronavírus. Návštevnící reštaurácií vo Viedni budú musieť vypísať formulár s menom a adresou.

pocasie-25-9-2020

Zima a chlad na obzore. Ako dlho bude sychravo?

25.09.2020 00:00

Počasie sa výrazne zmení, už to nebudú príjemné dni začínajúcej jesene. Po prudkom poklese teplôt však príde zlepšenie. Kedy?

Východné Stredomorie / Manévre / Loď /

Iránske revolučné gardy otvorili novú základňu pri Hormuzského prielive

24.09.2020 19:31

Irán má cieľ zdôrazniť svoju nadvládu nad strategickým prielivom.

lubo343

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 114887x
Priemerná čítanosť článkov: 4787x

Autor blogu

Kategórie