Založ si blog

Zámer stiahnutý! ?

Medzi prvými som informoval všetkých občanov nášho mesta Humenné a to už 22. mája 2019, že mesto sa snaží podpísať nevýhodnú zmluvu s firmami HES a Chemes.
Od tej chvíle som bol atakovaný a urážaný samotným primátorom mesta Meričkom, aj poslancami z jeho ZLEPENCA!.
Chvála Bohu, som ten boj nevzdával a po krátkom čase sa ku mne pripojilo niekoľko ďalších občanov nášho mesta a aj niekoľko poslancov z MsZ v Humennom.
Dňa 19. júna 2019 došlo k poslednému boju priamo na pôde MsÚ, v zasadačke bol nakoniec stiahnutý bod programu „Zámer mesta Humenné na prenájom energetických zariadení mesta Humenné spôsobom hodným osobitného zreteľa“.
Dôvod? Od začiatku som poukazoval na nedostatky v tomto zámere. Ten zámer skôr poukazoval, že tu ide len o jedno. Za každú cenu dostať potrubie mesta pod kontrolu firmy Chemes a.s.. Na zastupiteľstve riaditeľ Chemesu p. Chvostaľ povedal, že zníženie ceny tepla o 5% nemôžu podpísať ani garantovať. Pravé takto túto zmluvu obyvateľom mesta neustále predkladal primátor. Samotný arogantný a namyslený primátor, preto aby presadil podpísanie tejto zmluvy, si dovolil verejne pourážať a ponižovať svojich kritikov, hlavne mňa a kolegu Mira. Rád by som znova upozornil, že Meričko sa sám rád dáva do pozície odborníka na ekonomiku a marketing. Už som občania písal, že bol aj pri príprave prvej zmluvy, ktorá pre občanov dopadla katastrofálne. Keď sa zmluva podpisovala Kostilnikom, bol vedúci majetku a majetkové a právne oddelenie zmluvu pripravovalo. Bohužiaľ primátor nemá ani najmenšie znalosti o obchodovaní. Preto sa nevedel ako živnostník uživiť. Z cudzieho krv netečie… Alebo je dobrý podnikateľ a za tou nevýhodnou zmluvou bolo viac ako napísal a povedal nám o tom.
Tak či tak, takýto človek nie je hoden byť na pozícii primátora, nakoľko ak sa takéto prešľapy budú diať aj naďalej, tak mesto za jeho vládnutia bude úplne zdevastované a finančne zruinované. Skoro každý týždeň vyskakujú kauzy na ktoré poukazujem.

Ešte by som rád upozornil, že mesto v skutočnosti ovláda niekto úplne iný. Nikto si poriadne nevšimol, že primátor pri niektorých výrokoch predbehol napríklad UVO a dal skôr čísla o výške pokuty ako samotné UVO ukončilo šetrenie. Nie je zvláštne, že samotné zverejnenie pokuty pre p. Vaľovu prišlo deň pred zasadnutím zastupiteľstva, tak dôležitým pre jednu firmu? Mne to pripomína cielenú a organizovanú kampaň. To už posúďte sami.

Už vám začínajú zapadať kocky do skladačky???

Zámer stiahnutý!?Medzi prvými som informoval všetkých občanov nášho mesta Humenné a to už 22. mája 2019, že mesto sa…

Uverejnil používateľ Ľubomír Gergeľ Piatok 21. júna 2019

MHD Humenné! ! !

12.09.2019

Včera som dal výzvu určenú pre primátora, na zrušenie Ne-transparentného výberového konania na prevádzkovateľa MHD v Humennom. Kedže sa s tým nič nedeje, tak Vám milí spoluobčania chcem viac »

Moja úvaha k strane Dobrá voľba!

21.08.2019

Ak sa k novej strane Dobrá voľba, ktorú založil Tomáš Drucker, pridá aj terajší premiér Peter Pellegrini, zároveň aj bývalý minister kultúry Marek Maďarič, tak táto strana vo voľbách viac »

Vymývanie mozgov!

11.07.2019

Je tomu už rok a pol od kedy som sa začal aktívne zaoberať komunálnou politikou. Od tej chvíle na mňa útočili rôzni občania nášho mesta a dávali ma do súvisu kde s kým a pokračuje to až viac »

parlament, erik tomas

Tomáš: Trnka by si mal dočasne pozastaviť výkon funkcie sudcu

20.10.2019 13:08

To isté by podľa Tomáša mala urobiť aj bývalá štátna tajomníčka Jankovská.

pellegrini

Pellegrini: Len jedno percento z údajnej nahrávky je o Ficovi

20.10.2019 12:21

Na nahrávke Fico nehovorí nič nelegálne a ide o kauzu vlády Mikuláša Dzurindu, tvrdí premiér.

hypotéka, dom, kľúč, mladí ľudia, nové bývanie

V realitách nič nové, ceny bytov rýchlo rastú

20.10.2019 12:12

Za prvé tri kvartály roku 2019 sa na Slovensku zvýšili ceny bytov o 7,7 %. Za deväť mesiacov tohto roka vzrástla z 1671 až na 1800 eur za m2).

Ministerka školstva / Martina Lubyová /

M. Lubyová: Mladí ľudia sa budú môcť viac zúčastňovať na verejnom živote

20.10.2019 12:09

Jednou z možností je mládežnícky parlament.

lubo343

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 11
Celková čítanosť: 17871x
Priemerná čítanosť článkov: 1625x

Autor blogu

Kategórie