Založ si blog

Zámer stiahnutý! ?

Medzi prvými som informoval všetkých občanov nášho mesta Humenné a to už 22. mája 2019, že mesto sa snaží podpísať nevýhodnú zmluvu s firmami HES a Chemes.
Od tej chvíle som bol atakovaný a urážaný samotným primátorom mesta Meričkom, aj poslancami z jeho ZLEPENCA!.
Chvála Bohu, som ten boj nevzdával a po krátkom čase sa ku mne pripojilo niekoľko ďalších občanov nášho mesta a aj niekoľko poslancov z MsZ v Humennom.
Dňa 19. júna 2019 došlo k poslednému boju priamo na pôde MsÚ, v zasadačke bol nakoniec stiahnutý bod programu „Zámer mesta Humenné na prenájom energetických zariadení mesta Humenné spôsobom hodným osobitného zreteľa“.
Dôvod? Od začiatku som poukazoval na nedostatky v tomto zámere. Ten zámer skôr poukazoval, že tu ide len o jedno. Za každú cenu dostať potrubie mesta pod kontrolu firmy Chemes a.s.. Na zastupiteľstve riaditeľ Chemesu p. Chvostaľ povedal, že zníženie ceny tepla o 5% nemôžu podpísať ani garantovať. Pravé takto túto zmluvu obyvateľom mesta neustále predkladal primátor. Samotný arogantný a namyslený primátor, preto aby presadil podpísanie tejto zmluvy, si dovolil verejne pourážať a ponižovať svojich kritikov, hlavne mňa a kolegu Mira. Rád by som znova upozornil, že Meričko sa sám rád dáva do pozície odborníka na ekonomiku a marketing. Už som občania písal, že bol aj pri príprave prvej zmluvy, ktorá pre občanov dopadla katastrofálne. Keď sa zmluva podpisovala Kostilnikom, bol vedúci majetku a majetkové a právne oddelenie zmluvu pripravovalo. Bohužiaľ primátor nemá ani najmenšie znalosti o obchodovaní. Preto sa nevedel ako živnostník uživiť. Z cudzieho krv netečie… Alebo je dobrý podnikateľ a za tou nevýhodnou zmluvou bolo viac ako napísal a povedal nám o tom.
Tak či tak, takýto človek nie je hoden byť na pozícii primátora, nakoľko ak sa takéto prešľapy budú diať aj naďalej, tak mesto za jeho vládnutia bude úplne zdevastované a finančne zruinované. Skoro každý týždeň vyskakujú kauzy na ktoré poukazujem.

Ešte by som rád upozornil, že mesto v skutočnosti ovláda niekto úplne iný. Nikto si poriadne nevšimol, že primátor pri niektorých výrokoch predbehol napríklad UVO a dal skôr čísla o výške pokuty ako samotné UVO ukončilo šetrenie. Nie je zvláštne, že samotné zverejnenie pokuty pre p. Vaľovu prišlo deň pred zasadnutím zastupiteľstva, tak dôležitým pre jednu firmu? Mne to pripomína cielenú a organizovanú kampaň. To už posúďte sami.

Už vám začínajú zapadať kocky do skladačky???

Zámer stiahnutý!?Medzi prvými som informoval všetkých občanov nášho mesta Humenné a to už 22. mája 2019, že mesto sa…

Uverejnil používateľ Ľubomír Gergeľ Piatok 21. júna 2019

Vymývanie mozgov!

11.07.2019

Je tomu už rok a pol od kedy som sa začal aktívne zaoberať komunálnou politikou. Od tej chvíle na mňa útočili rôzni občania nášho mesta a dávali ma do súvisu kde s kým a pokračuje to až viac »

Nevýhodná zmluva na teplo = Meričko.

31.05.2019

Prečítal som si výzvu ktorú mi nepriamo adresoval primátor Humenného, Miloš Meričko a tak dovoľte aby som na ňu v krátkosti reagoval. Náš nový primátor Miloš Meričko je naozaj fundovaný viac »

Humenné ma aj inú alternatívu na vykurovanie! ! !

23.05.2019

Vážení spoluobčania mesta Humenné. Terajší primátor mesta Miloš Meričko so svojím zlepencom pre nás pripravili netradičný darček. Chcú podpísať maximálne nevýhodnú zmluvu s firmou viac »

Indonesia Boeing Cancellation

Prevezmite zodpovednosť za zostrelenie boeingu, vyzýva EÚ Rusko

17.07.2019 23:17

Pri tragédii zo 17. júla 2014 zahynulo všetkých 298 ľudí na palube.

Mexiko / migranti /

USA vyšlú na hranice s Mexikom ďalších 2 100 vojakov

17.07.2019 22:09

Na hraniciach USA s Mexikom je v súčasnosti 4 500 vojakov.

Vladimir Putin / Rusko /

Putin rozšíril udeľovanie občianstva na všetkých v Doneckej a Luhanskej oblasti

17.07.2019 21:54

Predtým bol dekrét o zjednodušených postupoch udeľovania ruského občianstva obyvateľom "niektorých okresov".

ebola, kongo, injekcia, vakcína

WHO vyhlásila v súvislosti s ebolou v KDR stav ohrozenia

17.07.2019 20:33

WHO zdôraznila, že v súčasnosti nepredpokladá rozšírenie epidémie mimo región Konžskej demokratickej republiky.

lubo343

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 11281x
Priemerná čítanosť článkov: 1253x

Autor blogu

Kategórie