Založ si blog

Viete ako si prenajať mestsky byt v Humennom? ?? !! !

Túžba každého z nás po vlastnom bývaní je obrovská. Mnohí z Vás žijú v spoločnej domácnosti s rodičmi, starými rodičmi a svokrovcami. Časť mladých ľudí využije hypotéky, ktoré nám poskytnú bankové domy. No tieto služby môžu vyžívať len ľudia, čo majú dostatočný príjem. A čo mladé rodiny v Humennom? Nie každá mladá rodina v našom meste si hypotéku môže dovoliť. Preto veľká časť mladých rodín sa o pomoc s bývaním obracia na svoje mesto. Uvedenú pomoc preto žiadajú od Mestského úradu v Humennom. Tam si podáte žiadosť o byt a potom poslušne čakáte, kedy Vám mesto oznámi, že  Vám bol pridelený nejaký uvoľnený mestský byt. Bohužiaľ niektorí z Vás čakajú aj roky, ale byt neprichádza. Preto hromžite a nadávate, že byty sa rozdeľujú po neprávosti.

Prichádzajú komunálne voľby a v nich liberálny, demokratický a transparentný, hviezda všetkých hviezd, Miloš Meričko, sľubuje, že on ako nový primátor, byty bude ľudom rozdávať celkom transparentne, bude dodržiavať regulu a poradovník. Všetci mladí v Humennom čo na takýto prísľub čakali sa aj veľmi potešili. Hurá, konečne dostaneme nové byty :D.

Lenže predsa aj tu platia výnimky. Ak naozaj túžite po takomto bývaní a očakávate, že nový primátor Miloš Meričko Vám ho poskytne, tak najskôr potrebujete tomuto primátorovi preukázať svoju lojálnosť. Najlepšie sa preukazovala lojálnosť počas komunálnych volieb, keď svojho nového primátora velebíte a pomáhate mu ako sa len dá. Napríklad mu budete maximálne pomáhať získavať hlasy na osade Podskalka.

Náš pán nový NE-TRANSPARENTNÝ primátor na svoje predvolebné sľuby o transparentnosti rýchlo rád zabudne a ešte rýchlejšie sa takémuto človeku rád odvďačí. Preto aj v tomto prípade urobil výnimku, ktorú všetci budeme chápať a mestský byt pridelil rodine F. Kudráča., je to syn Petra Kudráča, ktorý kandidoval ako nezávislý poslanec do MsZ v Humennom. https://www.humenne.sk/download.php?file=s03/sub/Vo%C4%BEby2018-v%C3%BDsledky.

http://egov.humenne.sk/

Veľmi rád by som videl žiadosť s dátumom podania o pridelenie mestského bytu a taktiež poradové číslo, ktoré im bolo pridelené mestským úradom. Rád by som podotkol, že celej rodine Kudráčovej sa v Humennom darí získavať mestské byty.

Teraz si dajme všetci otázku, ako sa budú prideľovať nové byty v bytovom dome, ktorý sa ide stavať? Ja len verím, že tam nebudú bývať celé Medzilaborce, Lukáčovce, Snina a rodinný príslušníci zlepenca.

Aby toho nebolo málo, sestra Petra Kudráča, ma už zaistenú pracovnú pozíciu v novom komunitnom centre, ktoré ešte poriadne ani nestojí.

Len tak ďalej pán primátor. Gratulujem Ti za transparentné Humenné, ktoré si nám tak horlivo v predvolebnom ošiali sľuboval. Dokazuješ to svojimi krokmi a dopredu čitateľnými výberovými konaniami.

 

 

Viete ako si prenajať mestsky byt v Humennom???!!!Túžba každého z nás po vlastnom bývaní je obrovská. Mnohí z Vás žijú…

Uverejnil používateľ Ľubomír Gergeľ Štvrtok 25. apríla 2019

Vymývanie mozgov!

11.07.2019

Je tomu už rok a pol od kedy som sa začal aktívne zaoberať komunálnou politikou. Od tej chvíle na mňa útočili rôzni občania nášho mesta a dávali ma do súvisu kde s kým a pokračuje to až viac »

Zámer stiahnutý! ?

24.06.2019

Medzi prvými som informoval všetkých občanov nášho mesta Humenné a to už 22. mája 2019, že mesto sa snaží podpísať nevýhodnú zmluvu s firmami HES a Chemes. Od tej chvíle som bol atakovaný viac »

Nevýhodná zmluva na teplo = Meričko.

31.05.2019

Prečítal som si výzvu ktorú mi nepriamo adresoval primátor Humenného, Miloš Meričko a tak dovoľte aby som na ňu v krátkosti reagoval. Náš nový primátor Miloš Meričko je naozaj fundovaný viac »

Pevnosť, Brégançon,

Macron chce byť vplyvný líder. Odomkol pevnosť silnému Putinovi

19.08.2019 22:27

Šéf Kremľa sa dostal tam, kam francúzski prezidenti pozývajú štátnikov zo zahraničia len výnimočne.

Ábel Ravasz

Stratifikáciu podporiť chceme, považujeme ju za dôležitú, povedal Ábel Ravasz

19.08.2019 21:22

Na forme podľa neho strane veľmi nezáleží, dôležité je aby bol návrh kvalitný.

Béla Bugár,

Most-Híd a SMK chcú uzatvoriť rokovania o možnej koalícii do konca augusta

19.08.2019 20:53

Jednou z problémových tém je tiež podiel ľudí na potenciálnej kandidátke.

USA / Donald Trump /

USA otestovali raketu stredného doletu

19.08.2019 19:39

Spojené štáty od INF oficiálne odstúpili 2. augusta.

lubo343

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 11948x
Priemerná čítanosť článkov: 1328x

Autor blogu

Kategórie