Útok kandidujúceho poslanca na moju osobu!

23. februára 2020, lubo343, Nezaradené

Nejaký niktoš z Humenného kandidujúci za OĽaNO, ktorého šéf je usvedčený z trestného činu, sa púšťa do špinenia mojej osoby na svoje FB stránke.
Takže toto je odkaz pre toho mládenca!

Keďže som vedel, že odp.d ako ty ma začne pred voľbami napádať, tak pre toto som si ponechal doklady o platbe za letáky a roznose letákov Slovenskou Poštou. Dokonca na Pošte aby Ti rozniesli letáky musíš predložiť OP. Ty to asi nepoznáš, lebo ty robíš všetko cez niekoho.
Bol by som rád ak by si humenčanom vysvetlil, ako si s kamošom v predvolebnom komunálnom ošiali sľúbil karanténu stanicu a útulok pre psov v jednom. Zneužili ste 40.000 eur daňových poplatníkov, no stanica ani po 14. januári 2020, kedy malo dôjsť k jej kolaudácii, nebola spustená do prevádzky. K prevádzke vedie zablatený prístup, takže bez gumákov sa tam nedostaneš a na stene nevisí žiadna oznamovacia tabuľa, žiadne informácie, žiadne kontaktné údaje a doba prevádzky, ale visí tam kamerový systém.

Tiež by som bol rád aby si ľudom vysvetlil, odkiaľ si pred komunálnymi voľbami nabral peniaze na tak masívnu reklamu v meste. Reklamu si mal na bilbordoch, vytrínach po celom meste plus letáky do schránok, tiež v celom meste. Keď si to ľudia zrátajú, tak si do toho vrazil tisícky eur.
Ja celý život pracujem, ale takúto sumu by som si nikdy nedovolil vyplatiť z rodinného rozpočtu.

Apropo, s ľuďmi sa stretávam častejšie ako si človek ako ty môže myslieť.

Ja len dúfam, že takého človeka v parlamentných voľbách z Humenného nepodporí nikto. Ešte si nezačal žiť a už si, ako som už spomenul, zneužil 40.000 eur.
Čo spravíš až budeš v parlamente?

Preto prosím občanov aby si v týchto parlamentných voľbách naozaj dali pozor, komu v skutočnosti dajú svoj hlas.

Ešte ťa upozorňujem, že útočíš na osobu, ktorá nie je v žiadnej politickej strane a nemá žiadne politické krytie. Taktiež som nezneužil žiadne finančné prostriedky a nelietam v žiadnom škandále!

Bohužiaľ o tebe sa to už povedať nedá. Na svoj vek si priskoro začal so špinavými praktikami!!!

Takže ako politik si len obyčajný „ODP.D“, ktorý v svojom úbohom živote vie iba klamať!!! Iné si sa do dnes nenaučil!!! A ja sa bojím, že toto je vlastne všetko čo si kedy dokázal.

Šudík ja Ťa voliť NEBUDEM a verím, že nikto nezakrúžkuje tvoje meno na kandidátnej listine. No dúfam, že ľudia ani takúto stranu nepodporia. Je to strana plná trápnych a smiešnych ľudí a nie skúsených odborníkov!

A Ty, ešte raz zdôrazňujem, v tejto strane predstavuješ iba „ODP.D“!!!

 

P.s.: Nezabúdajme, že tvoj ujo, ktorý ťa zamestnával dlží mestu na daní 5000 eur.

 

Prosím všetkých čitateľov aby prešli s čítaním na FB stránku, nakoľko doplňujúce informácie k tomuto pánovi sú v mnou publikovaných správach.

 

Útok kandidujúceho poslanca na moju osobu!Nejaký niktoš z Humenného kandidujúci za OĽaNO, ktorého šéf je usvedčený z…

Uverejnil používateľ Ľubomír Gergeľ Sobota 22. februára 2020