Založ si blog

Moja úvaha k strane Dobrá voľba!

Ak sa k novej strane Dobrá voľba, ktorú založil Tomáš Drucker, pridá aj terajší premiér Peter Pellegrini, zároveň aj bývalý minister kultúry Marek Maďarič, tak táto strana vo voľbách 2020 získa minimálne 15%. Taktiež minimálnu hranicu 15% dokáže prekročiť aj strana Smer-SD. Myslím si, že SNS dokáže osloviť 10% voličov. Z tohto je definitívne jasné, že toto je nová koaličná vláda.
Momentálna situácia pre opozičné strany (zlepenec) je veľmi biedna a aj po rôznych konšpiračných teóriách, ktorými kŕmia cez rôzne opozičné média obyvateľov tejto krajiny, tieto strany nebudú schopné zostaviť vládu.
Zároveň rozhodujúce, ale nie až tak dôležité je, že koho podporí Boris Kollár so svojou stranou Sme rodina.

Dobrá voľba – 15% +
Smer-SD – 15% +
SNS – 10%
Sme rodina – 7% –

Moja úvaha k strane Dobrá voľba!Ak sa k novej strane Dobrá voľba, ktorú založil Tomáš Drucker, pridá aj terajší…

Uverejnil používateľ Ľubomír Gergeľ Utorok 20. augusta 2019

Boj proti pamätníku Jána Kuciaka a Martini Kušnírovej v Humennom!

10.09.2020

Vážení spoluobčania a občania mesta Humenné, znova sa Vám prihováram a ešte raz Vás chcem touto cestou poprosiť aby ste podporili naš boj proti pamätníku Jána Kuciaka a Martini Kušnírovej v Humennom! Chcem Vás upozorniť na to, ako naše mesto šliape po hodnotách svojich obyvateľov. My občania Humenného sme už pred rokom boli silno proti tomu aby v našom [...]

COVID-19 verzus Chrípka! !!

09.09.2020

Bol som so synom u krčného lekára v Humennom, nakoľko syna bolelo uško. Tento lekár je môj dlhoročný priateľ tak sme sa spoločne rozprávali nielen o podnikaní ale zabŕdli sme aj do témy koronavírus. Bol som prekvapený, že na COVID-19 ma úplne identický názor ako ja neodborník a laik. Očakával som, že bude oponovať mojím domnelím tvrdeniam a bude poukazovať na [...]

Ovláda mafia štát a hnutie OĽaNO? ? ?

28.08.2020

Dňa 26.08.2020 sa v Humennom konala beseda so zástupcami politickej strany OĽANO. Nechcem sa vyjadrovať k tomu akí šašovia, kinderkovia a gašparkovia prišli túto stranu zastupovať. Veď všetcí vieme, z čoho je táto strana poskladaná. Na tejto besede OĽANO vystúpili dvaja páni zo Sobraniec. Obaja voliči OĽANO. Jeden bol sklamaný ako netransparentným konaním sa dostal za [...]

Daniel Lipšic

Lipšic nebude kandidovať na pozíciu generálneho prokurátora

25.09.2020 09:00

Advokát Daniel Lipšic nebude kandidovať na pozíciu generálneho prokurátora. Pôsobiť chce skôr v právnej praxi. Uviedol to v piatok na sociálnej sieti.

cern, urýchľovač

CERN, ESA. Štát zaplatí za členstvo v medzinárodných organizáciách

25.09.2020 08:49

Všetky členstvá v medzinárodných organizáciách sa čoskoro zaplatia. Potvrdil to štátny tajomník rezortu školstva Ľudovít Paulis.

lieky, injekcia, lekár, pacient, sestra, zdravotná sestra, ihla, liečivo, liečba, choroba, nemocnica, ambulancia

Budú testovať na koronavírus aj praktickí lekári? Búria sa

25.09.2020 08:30

Testy na koronavírus by po novom mali robiť aj všeobecní lekári. Lekári sa búria a tak ministerstvo zaradilo spiatočku - o situácii chce diskutovať.

koronavírus, rúško, lekárka, opatrovateľka

Češka porušila karanténu, dostala podmienku tri roky

25.09.2020 07:42

Trojročný trest väzenia s podmienečným odkladom na štyri roky dostala v Česku žena, ktorá v máji porušila povinnú karanténu.

lubo343

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 114889x
Priemerná čítanosť článkov: 4787x

Autor blogu

Kategórie