Založ si blog

Nové asfaltové cesty.

Tak som sa dneska t.j. 16.05.2019, previezol po nových asfaltkách v meste Humenné. Je to super jazda. Šťastie, že mám SUV, inak by som po tej hrboľatej ceste určite zničil nápravu, kolesa a možno aj celé auto. Tieto nové cesty mi pripomínajú cesty na Ukrajine. Tam je to ako v Humennom, nový asfalt na ceste a cesta ostane hrboľatá. Vlastne je to tankodrom. A to nehovorím, že na novom asfalte sú položené už aj nové záplaty. Takže cestu ani nestihli dokončiť a už ju opravovali! Pán primátor Miloš Meričko, týmito cestami si v Humennom úplne prerazil nové dno. Tvoje chabé výhovorky, že prečo cesty nie sú rovné sú detinské a smiešne. Bohužiaľ čo čakať od človeka skrachovanca, ktorý sa hrá na primátora? Nič len cigánstvo. Všetci vedia, že tieto cesty sa preberú aj v takomto zúfalom stave a obyvatelia mesta ich zaplatia. Čo na tom, veď z cudzieho krv netečie. Pričom spriaznené firmy dostanú svoje zaplatené aj za maximálne odfláknutú prácu.

Pre občanov mesta by som dal rád do pozornosti prvý príklad, úsek cesty medzi obcami Belá nad Cirochou a Snina. Tam sa opravovala cesta po celej dĺžke a z toho asi 1 km sa upravoval aj podklad. Cesta sa robila počas plnej prevádzky. Ráz sa spravil jeden pruh a po jeho dokončení sa spravil druhy pruh. Táto cesta je nádherne rovná. Preto sa pýtam ako je to možné? Veď po nej chodili denne tisícky aut vrátane nákladných a autobusov. Ako druhý príklad, cesta na sídlisko pod Sokolejom. Bola robená za bývalého vedenia, chvála bohu, cesta je súper do dnešného dňa.

Bohužiaľ pri týchto novo zrekonštruovaných cestách v Humennom a to konkrétne na ul. Gaštanovej a ul. Komenského pri LDCH, sa ukazuje absolútna neschopnosť nového vedenia mesta, na čele s primátorom a poslaneckým zlepencom, dokončiť niečo poriadne. Nenadarmo sa občania rozhorčenie pýtajú, či takéto cesty im za ich dane majú slúžiť? Koľko tieto cesty  vydržia, keď v deň ich dokončenia sa rozpadávajú? Alebo skôr občania sú braní ako druhotriedni produkt, ktorí je potrebný len pri voľbách?

Miloš, s týmito cestami si zabil. Okamžite vyhoď všetkých ľudí z práce, ktorých zamestnáva mesto a mestské podniky a na miesto nich prijmi nový kvalifikovaný personál. A boh chráň, aby to boli sociálne prípady, ktorými sa teraz tak hrdo obháňate. Inač takto bude vyzerať celé Humenné počas tvojho funkčného obdobia.

Zároveň by som bol rád, aby sa plány na opravu ciest a chodníkov reálne dodržiavali aj v skutočnosti, nie len na papieri. Papier toho znesie veľa!

 

https://www.facebook.com/spolocnezmenmeHumenne/photos/a.1776365722383203/2415883445098091/?type=3&theater

 

Zaručili sa mi, že je v poriadku.

20.05.2019

Vážení občania, týmto príspevkom sa ešte raz vraciam k zlé opravovaným cestám v Humennom. Myslím tým konkrétne ulice Komenského a Gaštanová. Všetci ktorí po týchto uliciach dennodenne viac »

Viete ako si prenajať mestsky byt v Humennom? ?? !! !

25.04.2019

Túžba každého z nás po vlastnom bývaní je obrovská. Mnohí z Vás žijú v spoločnej domácnosti s rodičmi, starými rodičmi a svokrovcami. Časť mladých ľudí využije hypotéky, ktoré viac »

Transparentnosť po Humensky? ?? !! !

08.04.2019

Transparentnosť po Humensky???!!! Alebo zmena, ktorá neprišla.... Nie tak dávno sa poniektorí občania mesta Humenné tešili, že v meste Humenné a na mestskom úrade zavládne zmena. Jana Vaľová viac »

vojaci, syria, usa

Pentagón predstaví plán na vyslanie tisícok vojakov na Blízky východ

23.05.2019 06:40

Cieľom je posilniť obranu proti možným hrozbám zo strany Iránu. Spojené štáty by mohli do oblasti vyslať až 10 000 príslušníkov.

kríž, sexuálny škandál, sexuálne zneužívanie, kňaz

Poľskí biskupi priznali, že neurobili všetko proti zneužívaniu detí kňazmi

23.05.2019 06:04

Vášnivú verejnú diskusiu vyvolal v Poľsku dokumentárny film Len to nikomu nehovor o zneužívaní neplnoletých, ktorého sa dopúšťali kňazi.

lietadlo havária Boeing aerolínie

Problémové boeingy nemajú harmonogram návratu na oblohu

23.05.2019 06:00

Šéf amerického Federálneho úradu pre letectvo nemá žiadny harmonogram, kedy by jeho úrad mohol opäť uviesť do prevádzky lietadlá Boeing 737 MAX.

Lešť, polícia,

Štátni ochrankári na detektore lži

23.05.2019 06:00

Napätá situácia na Úrade pre ochranu ústavných činiteľov vyvrcholila účasťou niektorých jeho príslušníkov na detektore lži.

lubo343

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 5
Celková čítanosť: 5053x
Priemerná čítanosť článkov: 1011x

Autor blogu

Kategórie