Založ si blog

Nové asfaltové cesty.

Tak som sa dneska t.j. 16.05.2019, previezol po nových asfaltkách v meste Humenné. Je to super jazda. Šťastie, že mám SUV, inak by som po tej hrboľatej ceste určite zničil nápravu, kolesa a možno aj celé auto. Tieto nové cesty mi pripomínajú cesty na Ukrajine. Tam je to ako v Humennom, nový asfalt na ceste a cesta ostane hrboľatá. Vlastne je to tankodrom. A to nehovorím, že na novom asfalte sú položené už aj nové záplaty. Takže cestu ani nestihli dokončiť a už ju opravovali! Pán primátor Miloš Meričko, týmito cestami si v Humennom úplne prerazil nové dno. Tvoje chabé výhovorky, že prečo cesty nie sú rovné sú detinské a smiešne. Bohužiaľ čo čakať od človeka skrachovanca, ktorý sa hrá na primátora? Nič len cigánstvo. Všetci vedia, že tieto cesty sa preberú aj v takomto zúfalom stave a obyvatelia mesta ich zaplatia. Čo na tom, veď z cudzieho krv netečie. Pričom spriaznené firmy dostanú svoje zaplatené aj za maximálne odfláknutú prácu.

Pre občanov mesta by som dal rád do pozornosti prvý príklad, úsek cesty medzi obcami Belá nad Cirochou a Snina. Tam sa opravovala cesta po celej dĺžke a z toho asi 1 km sa upravoval aj podklad. Cesta sa robila počas plnej prevádzky. Ráz sa spravil jeden pruh a po jeho dokončení sa spravil druhy pruh. Táto cesta je nádherne rovná. Preto sa pýtam ako je to možné? Veď po nej chodili denne tisícky aut vrátane nákladných a autobusov. Ako druhý príklad, cesta na sídlisko pod Sokolejom. Bola robená za bývalého vedenia, chvála bohu, cesta je súper do dnešného dňa.

Bohužiaľ pri týchto novo zrekonštruovaných cestách v Humennom a to konkrétne na ul. Gaštanovej a ul. Komenského pri LDCH, sa ukazuje absolútna neschopnosť nového vedenia mesta, na čele s primátorom a poslaneckým zlepencom, dokončiť niečo poriadne. Nenadarmo sa občania rozhorčenie pýtajú, či takéto cesty im za ich dane majú slúžiť? Koľko tieto cesty  vydržia, keď v deň ich dokončenia sa rozpadávajú? Alebo skôr občania sú braní ako druhotriedni produkt, ktorí je potrebný len pri voľbách?

Miloš, s týmito cestami si zabil. Okamžite vyhoď všetkých ľudí z práce, ktorých zamestnáva mesto a mestské podniky a na miesto nich prijmi nový kvalifikovaný personál. A boh chráň, aby to boli sociálne prípady, ktorými sa teraz tak hrdo obháňate. Inač takto bude vyzerať celé Humenné počas tvojho funkčného obdobia.

Zároveň by som bol rád, aby sa plány na opravu ciest a chodníkov reálne dodržiavali aj v skutočnosti, nie len na papieri. Papier toho znesie veľa!

 

https://www.facebook.com/spolocnezmenmeHumenne/photos/a.1776365722383203/2415883445098091/?type=3&theater

 

Vymývanie mozgov!

11.07.2019

Je tomu už rok a pol od kedy som sa začal aktívne zaoberať komunálnou politikou. Od tej chvíle na mňa útočili rôzni občania nášho mesta a dávali ma do súvisu kde s kým a pokračuje to až viac »

Zámer stiahnutý! ?

24.06.2019

Medzi prvými som informoval všetkých občanov nášho mesta Humenné a to už 22. mája 2019, že mesto sa snaží podpísať nevýhodnú zmluvu s firmami HES a Chemes. Od tej chvíle som bol atakovaný viac »

Nevýhodná zmluva na teplo = Meričko.

31.05.2019

Prečítal som si výzvu ktorú mi nepriamo adresoval primátor Humenného, Miloš Meričko a tak dovoľte aby som na ňu v krátkosti reagoval. Náš nový primátor Miloš Meričko je naozaj fundovaný viac »

Pevnosť, Brégançon,

Macron chce byť vplyvný líder. Odomkol pevnosť silnému Putinovi

19.08.2019 22:27

Šéf Kremľa sa dostal tam, kam francúzski prezidenti pozývajú štátnikov zo zahraničia len výnimočne.

Ábel Ravasz

Stratifikáciu podporiť chceme, považujeme ju za dôležitú, povedal Ábel Ravasz

19.08.2019 21:22

Na forme podľa neho strane veľmi nezáleží, dôležité je aby bol návrh kvalitný.

Béla Bugár,

Most-Híd a SMK chcú uzatvoriť rokovania o možnej koalícii do konca augusta

19.08.2019 20:53

Jednou z problémových tém je tiež podiel ľudí na potenciálnej kandidátke.

USA / Donald Trump /

USA otestovali raketu stredného doletu

19.08.2019 19:39

Spojené štáty od INF oficiálne odstúpili 2. augusta.

lubo343

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 11947x
Priemerná čítanosť článkov: 1327x

Autor blogu

Kategórie