Založ si blog

Viete ako si prenajať mestsky byt v Humennom? ?? !! !

Túžba každého z nás po vlastnom bývaní je obrovská. Mnohí z Vás žijú v spoločnej domácnosti s rodičmi, starými rodičmi a svokrovcami. Časť mladých ľudí využije hypotéky, ktoré nám poskytnú bankové domy. No tieto služby môžu vyžívať len ľudia, čo majú dostatočný príjem. A čo mladé rodiny v Humennom? Nie každá mladá rodina v našom meste si hypotéku môže dovoliť. Preto veľká časť mladých rodín sa o pomoc s bývaním obracia na svoje mesto. Uvedenú pomoc preto žiadajú od Mestského úradu v Humennom. Tam si podáte žiadosť o byt a potom poslušne čakáte, kedy Vám mesto oznámi, že  Vám bol pridelený nejaký uvoľnený mestský byt. Bohužiaľ niektorí z Vás čakajú aj roky, ale byt neprichádza. Preto hromžite a nadávate, že byty sa rozdeľujú po neprávosti.

Prichádzajú komunálne voľby a v nich liberálny, demokratický a transparentný, hviezda všetkých hviezd, Miloš Meričko, sľubuje, že on ako nový primátor, byty bude ľudom rozdávať celkom transparentne, bude dodržiavať regulu a poradovník. Všetci mladí v Humennom čo na takýto prísľub čakali sa aj veľmi potešili. Hurá, konečne dostaneme nové byty :D.

Lenže predsa aj tu platia výnimky. Ak naozaj túžite po takomto bývaní a očakávate, že nový primátor Miloš Meričko Vám ho poskytne, tak najskôr potrebujete tomuto primátorovi preukázať svoju lojálnosť. Najlepšie sa preukazovala lojálnosť počas komunálnych volieb, keď svojho nového primátora velebíte a pomáhate mu ako sa len dá. Napríklad mu budete maximálne pomáhať získavať hlasy na osade Podskalka.

Náš pán nový NE-TRANSPARENTNÝ primátor na svoje predvolebné sľuby o transparentnosti rýchlo rád zabudne a ešte rýchlejšie sa takémuto človeku rád odvďačí. Preto aj v tomto prípade urobil výnimku, ktorú všetci budeme chápať a mestský byt pridelil rodine F. Kudráča., je to syn Petra Kudráča, ktorý kandidoval ako nezávislý poslanec do MsZ v Humennom. https://www.humenne.sk/download.php?file=s03/sub/Vo%C4%BEby2018-v%C3%BDsledky.

http://egov.humenne.sk/

Veľmi rád by som videl žiadosť s dátumom podania o pridelenie mestského bytu a taktiež poradové číslo, ktoré im bolo pridelené mestským úradom. Rád by som podotkol, že celej rodine Kudráčovej sa v Humennom darí získavať mestské byty.

Teraz si dajme všetci otázku, ako sa budú prideľovať nové byty v bytovom dome, ktorý sa ide stavať? Ja len verím, že tam nebudú bývať celé Medzilaborce, Lukáčovce, Snina a rodinný príslušníci zlepenca.

Aby toho nebolo málo, sestra Petra Kudráča, ma už zaistenú pracovnú pozíciu v novom komunitnom centre, ktoré ešte poriadne ani nestojí.

Len tak ďalej pán primátor. Gratulujem Ti za transparentné Humenné, ktoré si nám tak horlivo v predvolebnom ošiali sľuboval. Dokazuješ to svojimi krokmi a dopredu čitateľnými výberovými konaniami.

 

 

Viete ako si prenajať mestsky byt v Humennom???!!!Túžba každého z nás po vlastnom bývaní je obrovská. Mnohí z Vás žijú…

Uverejnil používateľ Ľubomír Gergeľ Štvrtok 25. apríla 2019

Zaručili sa mi, že je v poriadku.

20.05.2019

Vážení občania, týmto príspevkom sa ešte raz vraciam k zlé opravovaným cestám v Humennom. Myslím tým konkrétne ulice Komenského a Gaštanová. Všetci ktorí po týchto uliciach dennodenne viac »

Nové asfaltové cesty.

16.05.2019

Tak som sa dneska t.j. 16.05.2019, previezol po nových asfaltkách v meste Humenné. Je to super jazda. Šťastie, že mám SUV, inak by som po tej hrboľatej ceste určite zničil nápravu, kolesa a viac »

Transparentnosť po Humensky? ?? !! !

08.04.2019

Transparentnosť po Humensky???!!! Alebo zmena, ktorá neprišla.... Nie tak dávno sa poniektorí občania mesta Humenné tešili, že v meste Humenné a na mestskom úrade zavládne zmena. Jana Vaľová viac »

Pavol Rusko

Začína sa proces s Ruskom a mafiánskymi bosmi v kauze objednávky vraždy Volzovej

23.05.2019 07:54

Proces sa začne v pojednávacej miestnosti v bratislavskej väznici.

vojaci, syria, usa

Pentagón predstaví plán na vyslanie tisícok vojakov na Blízky východ

23.05.2019 06:40

Cieľom je posilniť obranu proti možným hrozbám zo strany Iránu. Spojené štáty by mohli do oblasti vyslať až 10 000 príslušníkov.

kríž, sexuálny škandál, sexuálne zneužívanie, kňaz

Poľskí biskupi priznali, že neurobili všetko proti zneužívaniu detí kňazmi

23.05.2019 06:04

Vášnivú verejnú diskusiu vyvolal v Poľsku dokumentárny film Len to nikomu nehovor o zneužívaní neplnoletých, ktorého sa dopúšťali kňazi.

lietadlo havária Boeing aerolínie

Problémové boeingy nemajú harmonogram návratu na oblohu

23.05.2019 06:00

Šéf amerického Federálneho úradu pre letectvo nemá žiadny harmonogram, kedy by jeho úrad mohol opäť uviesť do prevádzky lietadlá Boeing 737 MAX.

lubo343

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 5
Celková čítanosť: 5054x
Priemerná čítanosť článkov: 1011x

Autor blogu

Kategórie